קבלן רשום מס' 32535

הומיז
הומיז

חברת הבניה הקלה המומלצת בישראל

תוספת חדר בניה קלה – מחיר והסברים

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב telegram
Telegram
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp

המשפחה גדלה, ואתם זקוקים לחדר שינה נוסף עבור הילדים? אולי ברוח הזמן התחלתם לעבוד מהבית, ואתם צריכים חדר עבודה – וכמה שיותר מהר? או אולי אתם רוצים לשדרג קצת את הבית ולהוסיף יחידת הורים מרווחת ומעוצבת עם מקלחת מפנקת וחדר ארונות?

בשיטת הבניה הקלה תוכלו לקבל תוספת חדר מכל סוג – תוך פרק זמן מינימלי. ניתן לבצע בניית גג או בניה על הקרקע בשטח פתוח – ולקבל חדר חדש בבניה איכותית ושקטה, בתוך פחות ממחצית הזמן שהייתה נדרשת עבור בניית חדר זהה בשיטה הקונבנציונלית.

תוספת חדר בניה קלה מחיר:

עלות בניה קלה למר מושפעת ממספר פרמטרים. הראשון והעיקרי שבהם הוא שיטת הבניה. עבור מבנים פשוטים כגון מחסן בניה קלה או מבנים זמניים – ניתן להשתמש בשיטה של פנלים מבודדים. זוהי השיטה הבסיסית ביותר, וגם בתוכה קיימת סקלה של מחירים על פי חומר הבידוד וסוג הפנל (כאשר החומר הזול ביותר הוא בדרך כלל פנל פח במילוי בידוד קלקר).
אנו בהומיז נמליץ לכם לרוב על שיטת בניה קלה מהסוג האיכותי המתאים יותר לתוספת חדר ולמגורים קבועים. שיטה זו כוללת הקמת שלד פלדה, אשר עליו מולבשים פנלים שהוכנו מראש במפעל. גם כאן ניתן לבחור בחומרי בידוד שונים אשר ישפיעו על המחיר (כאשר הנפוצים ביותר הינם צמר זכוכית או צמר סלעים).

כאשר בונים תוספת חדר באמצעות קבלן בנייה קלה, אנו נתכנן עבורכם את השלד, נדאג לייצורו במפעל, ונשקלל את עלותו בתוך המחיר הכללי. על כן, נדבר כאן על המחיר הסופי למ”ר –


עלות בניה קלה למטר 2020 תתחיל מכ – 2300 ₪ למ”ר עבור סגירת מרפסת, או כ-3000 ₪ למ”ר עבור תוספת חדר. זאת, לעומת כ-5000 ₪ למ”ר עבור תוספת חדר בבניה רגילה.
פרמטרים נוספים אשר ישפיעו על המחיר הינם חומרי החיפוי החיצוני (גבס, טיח, אבן וכו’), בחירת הריצוף, הסניטציה (אפשר לקנות ברז ב-400 ₪ או ב-2000 ₪…), עבודות הגמר והמערכות כגון דלתות, חיבור לחשמל וכו’ ; חומרי הגמר כגון ארונות אמבטיה ומטבח, ועוד.

אנו בהומיז נשמח לעזור לכם לתכנן תוספת חדר בניה קלה אשר יתאים בדיוק לצורכיכם, יעמוד בתקציב שלכם ויתחשב בתוואי השטח.

השלבים בביצוע תוספת חדר בניה קלה –

  1. תכנון, הגשת המסמכים הנדרשים וקבלת היתרי בניה. אנו נלווה אתכם כבר לאורך כל השלב הזה, כולל סיוע בענייני בירוקרטיה.
  2. הכנת שלד הפלדה במפעל- לרוב נשתמש בפלדה דקת דופן המיוצרת במפעל מייטק בשיטה חדשנית. הפלדה מעוצבת לצורת גלילים, אשר מקבלים כבר במפעל את צורתם הסופית (צורת ר’, קווים ישרים וכו’) ואת אורכם הסופי- בהתאם לתוכנית המבנה. כך, נחסך זמן עבודה רב בשטח, ונחסך גם שימוש בכלי עבודה מרעישים- מה שכמובן מקל מאוד על המתגוררים בבית בשעת בניית התוספת.
  3. ייצור הפנלים במפעל- תהליך זה קורה במקביל לייצור השלד.
  4. בניה משולבת- הכנת יסודות החדר בשטח, בשיטה המסורתית באמצעות בטון. שלב זה מתרחש במקביל לשלבים 2-3. כפי שניתן להבין- שיטה זו חוסכת זמן רב וכוח עבודה.
  5. הרכבת הקונסטרוקציה בשטח הבית וחיבור לתשתיות מים, חשמל וכו’.
  6. הרכבת הקירות (הפנלים), הגימורים החיצוניים והפנימיים (דלתות, חלונות, ריצוף, ארונות וכו’ וכו’) וחיפוי חיצוני של הקירות.

בין אם אתם מעוניינים בהוספת משרד קטן ללא סניטציה, חדר שינה גדול לילדים או יחידת הורים עם מקלחת ושירותים – צוות הומיז יעמוד לרשותכם כדי ליצור את החלל האידאלי עבורכם.

עוד תוכן שיעניין אותך

בניה קלה על הגג

יש לכם שטח פנוי על הגג, ואתם נמנעים מלבנות עליו תוספת בניה, בגלל הפחד מרעש, לכלוך, תקציב מנופח וזמן עבודה ארוך? הגעתם למקום הנכון!  שיטת

כל מה שרצית לדעת על מבנים ניידים

בטוח שכבר שמעת על המושג “מבנה נייד” או שאולי שמעת על זה כבר בצבא שהרס”ר קרא לכולם להגיע ל-“מבנה יביל”.הרעיון של בניית מבנים ניידים מסתתר