קבלן רשום מס' 32535

שעות פעילות: א'-ה' 08:00 - 21:00

כל מה שכדאי וצריך לדעת על בנייה קלה!

תוכן עניינים

הבנייה הקלה פופולרית ונפוצה מאוד בשימוש ברחבי העולם, וגם הישראלים החלו לגלות את נפלאותיה בשנים האחרונות. ניתן לבנות באמצעותה מבנים שלמים, יחידות דיור, משרדים, מחסנים – ועוד. היא טומנת יתרונות רבים הן לאנשים פרטיים והן למוסדות, חברות וארגונים, כמו חיסכון משמעותי בעלויות הבניה, בנייה מהירה ומדויקת, ידידותיות לסביבה – ויתרונות רבים אחרים. אם אתם מחפשים חלופה חסכונית ופתרון חכם לבנייה, ורוצים להשיג תוצאות גבוהות בעלות נמוכה – הקדישו 5 דקות לקריאה – זה המאמר בשבילכם!   

יתרונות הבניה הקלה בקצרה

  • זמן בניה קצר מאוד – ובמיוחד ביחס לבניה המסורתית
  • ניתן לנייד את המבנה בעתיד בדיוק כמו שהוא
  • בניה ירוקה וידידותית מאוד לסביבה בהתאם למגמה העולמית
  • עלויות בניה נמוכות מאוד וחיסכון אדיר בהוצאות – כ-1/3 מעלויות הבניה המסורתית
  • בניה נקייה – הבנייה לא מתבצעת במקום, המבנה מגיע מוכן ולכן לא נותר לכלוך בשטח
  • תוצאות הבניה תואמות במדויק את התכנון ואת התכניות המקוריות
  • עמידה מוחלטת בתקציב – אין שינוי בעלויות מתחילת הפרויקט ועד להשלמתו
  • רמה גבוהה של בידוד תרמי, בידוד אקוסטי ואטימות בפני מים
  • כל השירותים תחת קורת גג אחת
  • תכנון ובניה בהתאמה מוחלטת לצורכי, רצונות וטעם הלקוח

חיסכון אדיר בהוצאות – הפער בין עלויות הבניה המסורתית לבין עלויות הבניה הקלה הוא אדיר – הבניה הקלה עולה כ-1/3 מעלויות הבניה המסורתית. בהמשך ניתן ליהנות בנוסף גם מחיסכון ברור בעלויות החשמל השוטפות.

בניה מהירה – באמצעות הבניה הקלה תוכלו להשיג חיסכון גדול בזמן ולא תאלצו להמתין זמן רב ומייגע עד להשלמת מלאכת הבנייה.

תוצאה סופית שתואמת במדויק את התוכניות – בבניה קלה אין הפתעות, והתוצאה הסופית זהה במדויק לתוכניות ולתכנון המקורי שיוצג לכם, הן מבחינה עיצוב ופונקציונליות והן מבחינה תקציבית – המחיר לא עובר כל שינוי במהלך הבנייה.

בניה ירוקה וידידותית לסביבה – בניה קלה נחשבת לירוקה במיוחד ולידידותית מאוד לסביבה הטבעית, כחלק מהמגמה הכלל-עולמית של שמירה על איכות הסביבה. אין ספק שמדובר בהחלטה אחראית ומוסרית כלפי עתיד ילדינו, וזהו יתרון נפלא!

ניתן לנייד את המבנה בעתיד – כל מבנה שנבנה בבנייה קלה ניתן להמשיך ולנייד בעתיד גם למיקום אחר, וזאת כמובן בניגוד לבנייה המסורתית הנייחת לחלוטין.

אטימות גבוהה למים – מבני בניה קלה מגנים על הדיירים ולא מאפשרים להם להירטב ולסבול מחדירות והצפות של מים, תוך שימוש בחומרים עמידים לאורך שנים רבות, שמאפשרים לדיירים לשהות ולישון בשקט.

בידוד איכותי – בתוך מבנה בבניה קלה ניתן ליהנות מטמפרטורה נעימה, והוא מספק בידוד טוב ואיכותי מפני חום וקור.

עמיד בפני רעידות אדמה – מבני הבניה הקלה עמידים מאוד בפני רעידות אדמה כאשר הם מבוצעים בצורה נכונה ועומדים בתקנים הרלוונטיים.

למי מתאימה בנייה קלה?

בנייה קלה מתאימה לכל מי שרוצים ליהנות מהיתרונות הנ”ל, ולבנות בית שלם, משרד או יחידת דיור על הקרקע הפרטית שלהם. הבנייה הקלה מתאימה מאוד גם ללקוחות פרטיים וגם למפעלים, תעשיות, בתי כנסת, גני ילדים, גנים ציבוריים – ועוד.

בניה קלה עם חברת הומיז

חברת הומיז מרכזת את כל השירותים שאתם צריכים לבניה קלה וניידת תחת קורת גג אחת, שיבוצעו על ידי אנשי מקצוע מנוסים ברמה הגבוהה ביותר. תוכלו לבחור לעצב את המבנה כראות עיניכם ולבחור כיצד הוא יראה, לרבות בחירה מתוך מגוון צבעים וחומרים. איתנו תוכלו לקבל תוצאות איכותיות מאוד בעלות משתלמת במיוחד!

מחפשים פתרון בנייה חכם, חסכוני וירוק? השאירו פרטים כעת ונשוב אליכם בהקדם עם כל הפרטים.