קבלן רשום מס' 32535

שעות פעילות: א'-ה' 08:00 - 21:00

בניה קלה מחסן – הדרך החדשה לבנות מחסן בבית

תוכן עניינים

מקומות האחסון שלכם עומדים להיגמר? יש לכם בית צפוף, או שאתם זקוקים למקום לאחסן בו כלי עבודה, כלי גינה וכדומה? 

בניה קלה מחסן הוא הפתרון בשבילכם.

 

המחסנים של חברת הומיז

בנויים בשיטת בניה משולבת (יסודות בטון בשילוב פנלים המוכנים במפעל מחוץ לשטח הבית) – מספקים את השילוב המושלם בין בניה קלה, מהירה ושקטה – ליציבות של שיטות הבניה המסורתיות יותר.

הצרכים של המשפחה או העסק המודרניים דורשים בניה מהירה בעלויות סבירות, מבלי לפגוע באיכות ובעמידות המבנה. מחסן הנבנה באמצעות מסגרת פלדה המוקמת בשטח ואשר עליה מולבשים פנלים מבודדים שהוכנו מראש – מציע יתרונות רבים לעומת הבניה הקונבנציונלית בבטון ומלט (שהיא הרבה יותר איטית ורועשת), וגם לעומת מחסני פלסטיק רעועים, שהם אולי מהירים להקמה אך אינם מבודדים כראוי מפני חום וקור, אינם עמידים בפני פגעי הזמן ועלולים לזוז או להתפרק ברוח חזקה. 

מה אנו מציעים לכם?

מגוון תוספות בניה קלה- בהתאמה אישית לצורכיכם, בתכנון על ידי אדריכלים, מהנדסים ועוד. נעזור לכם לתכנן חלל מודולרי וגמיש, בהתאם לפריטים שאתם עתידים לאחסן בו – תוך התחשבות בתנאי השטח וכמובן בתקציב העומד לרשותכם. כמו בכל תוספת חדר בניה קלה – ניתן להוסיף למחסן חלונות, לחבר אותו לתשתיות מים וחשמל ועוד.

ניתן לתכנן מחסן בכל גודל כך שיתאים לשימושים שונים ומגוונים. החל ממחסן קטן בגודל 2*2 מ’ או אפילו פחות מכך – שישמש לדוגמה כמחסן בגינה או מקום לכלי עבודה; דרך מחסנים בינוניים ברוחב של כ-12 מ”ר- שהם ממש בגודל של חדר נוסף ויכולים לשמש למשל כמזווה חיצוני (שכן בניה קלה מאפשרת איטום מיוחד השומר על סביבה יבשה וטמפרטורות נוחות לאורך רוב השנה), לאחסון אופניים או רהיטים ישנים וכו’, ועד למחסנים גדולים במיוחד, ברוחב של מעל 30 מ”ר, שיכולים לשמש עסק קטן שזקוק למקום אחסון, או עם התאמות קלות אפילו כחלל עבודה, משרד או יצירה.

כאשר מדברים על תוספת בניה קלה – מחירים ועלויות – יש לקחת מספר דברים בחשבון, אשר יעזרו לכם לשמור על התקציב.

עלות בניה קלה למטר 2020 תושפע ממספר פרמטרים עיקריים:

• רוחבו וגובהו של המחסן.

• מיקום, גודל ומספר הדלתות והחלונות, וסוג הדלתות והחלונות שתבחרו. במחסן פשוט (בעיקר מהסוג הקטן), ניתן בהחלט לוותר על התקנת חלונות, מה שעשוי להוזיל את העלויות.

• בחירת סוג הקונסטרוקציה (המוקמת בשטח, אם אפשרות לשימוש בפלדה דקת דופן הנחתכת מראש לפי הגדלים והצורות            הרצויים), בחירת סוג הפנלים וחומר הבידוד.

• בחירת החיפוי (היות ומדובר במחסן, קיימת אפשרות להשתמש בחיפויים הבסיסיים ביותר, אך מצד שני ישנם גם חיפויים               דקורטיביים יותר, במידה והמחסן ממוקם למשל בקדמת הבית ותרצו להתאים את המראה שלו לסביבה).

• חיבור לתשתיות במידת הצורך.

 

נסכם את היתרונות העיקריים :

זמן עבודה מהיר ביותר- אם יש לכם שטח פנוי, ישר ויציב- אפשר לבנות מחסן גינה קטן אפילו בתוך פחות משבוע. (אל דאגה, אם השטח אינו מוכן לעבודה – אנו נדאג גם לזה).

טכנולוגיה מתקדמת – המחסן מעוצב בתוכנות מחשב מתקדמות הייחודיות לשיטת בניה קלה, ומיוצר במפעלים המתמחים בנושא ומביאים ידע וניסיון של שנים בייצור רכיבים לבניה קלה – מה שמבטיח עבודה יעילה, מהירה, בלי הפתעות או טעויות. טכנולוגיה זו אף מאפשרת בידוד טוב במיוחד, ועמידות גבוהה במיוחד בפני פגעי מזג האוויר ואפילו בפני רעידות אדמה.

חיסכון בזמן ובכסף- בניית השלד והקונסטרוקציה בשטח נעשות במקביל להכנת הפנלים במפעל. הרכבת הפנלים במקום נעשית בזריזות ובשקט רב יחסית לבנייה מסורתית.

בניה קלה ירוקה – בשיטה זאת אנו נייצר פחות פסולת ב 70% מכל שיטה אחרת. 

צרו עמנו קשר, ונשמח לעמוד לשירותכם ולעזור לכם לתכנן את המחסן היעיל והמוצלח ביותר עבורכם.